Робочий проект будівництва індивідуального житлового будинку, котеджу
Основним документом для фахівців усіх будівельних галузей під час зведення та оздоблення нового будинку або споруди є проект. Робочий проект будинку може складатися з безлічі частин, серед яких:
Складання кошторисної документації згідно вимог Настанови
Складемо інвесторський кошторис, договірну ціну контракту; згідно ДСТУ Б Д.1.1-1 діє до: 2013 використовуючи нормативні цінові показники.
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
- архітектурні рішення;
- конструкційні рішення;
- зовнішні та внутрішні мережі водопроводу і каналізації;
- електротехнічний розрахунок;
- опалення та вентиляція;
- генплан житлового будинку;
- пояснювальна записка та ін.
Ця документація покликана дати чітке уявлення про особливості планування, конструкції та комунікації житлового будинку або котеджу до початку виконання робіт. У проекті котеджу накреслений план житлового будинку, міститься інформація про матеріали, які повинні використовуватися для виконання робіт. Найважливішим при будівництві індивідуального житлового будинку є архітектурно-будівельний розділ.
Архітектурна частина робочого проекту
У цій частині РП слід виділити генплан індивідуального житлового будинку, який містить інформацію про розташування будівель на ділянці з експлікацією і прив'язкою до його кордонів або до наявних реперів; про комунікації та організацію рельєфу.
Пояснювальна записка до проекту котеджу містить інформацію про об'ємно-планувальні рішення, фундамент, стіни та армопояс. В ній наведено основні техніко-економічні показники будівлі та інша інформація. Наприклад, вона може стосуватися заходів протипожежної безпеки, охорони праці під час будівельних робіт і заходів з охорони навколишнього середовища.
В архітектурну частину входить план житлового будинку: поверхові плани, кладочні, плани покрівлі. Коли будується житловий будинок, план дає інформацію, наприклад, про розміри та габарити стін і перекриттів, основні відмітки покрівлі та водостічної системи. У поверховому плані вказані площі приміщень, зонування житлового будинку в залежності від функціонального призначення приміщень з розставленням меблів у масштабі.
Архітектурна частина містить схему фасадів і розрізів будівлі із зазначенням вертикальних розмірів. Тут можна знайти інформацію про склад конструкції стін і перекриттів, оздоблювальні матеріали та декоративні елементи. Окремо в проекті є відомості про нетипові будівельні рішення, а також візуалізація зовнішнього вигляду будівлі.
Краще зрозуміти склад робочої проектної документації можна, подивившись приклад проекту будинку на нашому сайті. Слід пам'ятати, що, крім обов'язкового архітектурно-будівельного розділу, склад робочого проекту може змінюватися в залежності від вимог замовника або державних структур.
Array
Cхожі статті
Понижуючі коефіцієнти 0,4123 і 0,7821
20.01.2017
3D шпалери, фото на стіну
17.08.2017
Програма для складання кошторисів
22.07.2017