Підготовка кошторису перед ремонтом у квартирі
Навіть якщо людина, яка вирішила зробити ремонт у квартирі, не планує користуватися послугами найманих працівників або фірм, що займаються ремонтом приміщень, то підрахувати свої витрати, а саме скласти кошторис вона зобов'язана.
Складання кошторисної документації згідно вимог Настанови
Складемо інвесторський кошторис, договірну ціну контракту; згідно ДСТУ Б Д.1.1-1 діє до: 2013 використовуючи нормативні цінові показники.
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Як кажуть у старому радянському анекдоті: «Порахуй, у скільки тобі обійдеться ремонт, і помнож це на два».
Для початку потрібно визначиться, який тип ремонту планується в приміщенні: поточний або капітальний.
Поточний ремонт – це повна або часткова заміна окремих частин інтер'єру, або ж роботи по відновленню деяких об'єктів. Стандартний варіант – це переклеювання шпалер, заміна плінтусів, фарбування дверей та вікон.
Капітальний ремонт – це заміна інженерних мереж, реорганізація будівельних конструкцій. Це може бути повне перепланування приміщення з заміною і прокладкою електропроводки, сантехніки та перекриттям даху. Зрозуміло, що капітальний ремонт потребує великих фінансових вкладів. Так само, як і залучення фахівців, адже багато роботи буде проводиться досвідченими та кваліфікованими співробітниками, які мають право її здійснювати з узгодженням всіх бюрократичних питань з держструктурами. Це можуть бути роботи по газозабезпеченню та переплануванню приміщення.
Поточний ремонт робиться значно швидше та частіше за все своїми руками. Але й у такому випадку перед початком ремонту слід сісти й прикинути, спочатку на папері, а після можна і в програмі EXCEL, що ви плануєте зробити й скільки витратите на ремонт. Там будуть фігурувати три основні статті: матеріали, транспорт і робота, а вже всі інші витрати, такі як: витрати електроенергії, оренда та експлуатація обладнання, будуть рахуватися пізніше.
До матеріалів належать: фарби, шпалери, лінолеум, цемент, цегла і різна дрібнота – валики, кисті, лотки та ін. Вартість матеріалів потрібно взнати заздалегідь, аби порівняти їх у різних магазинах, а щоб не витрачатися на проїзд, можна «пройтися» по інтернет-магазинах, де є не тільки ціни, а й відгуки інших покупців про товари.
Транспортні послуги – це доставка матеріалів із магазинів, транспортування і знищення сміття, що залишилося від ремонту. Все це є в прайсах будівельних фірм і магазинів.
Ну а послуги їх можуть бути різними: підготовка приміщення, зняття старого покриття в приміщенні, прокладка електричної проводки, установка і заміна каналізаційних труб і все інше. Все залежить від розмаху ремонту та фінансових можливостей людини.
Array
Cхожі статті
Кошторис на ремонт кімнати
11.10.2016
Принципи складання ремонтних кошторисів
06.10.2016
Кошторис на ремонт
25.11.2016