Кошторис на ремонтні роботи
Укладення договору і кошторису на ремонтні роботи
Проводячи ремонт у своїй оселі або окремій кімнаті, варто продумати всі нюанси до дрібниць. Бо якщо ви залучите бригаду, яка юридично ніде не зареєстрована, то візьмете на себе певні ризики. Якщо щось піде не так, ви не зможете відстоювати власні права в судовому порядку. Кошторис на ремонтні роботи – важливий документ.
Складання кошторисної документації згідно вимог Настанови
Складемо інвесторський кошторис, договірну ціну контракту; згідно ДСТУ Б Д.1.1-1 діє до: 2013 використовуючи нормативні цінові показники.
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Як скласти договір на проведення ремонтних робіт
Для проведення ремонту в будь-якому приміщенні варто укласти зі справжніми професіоналами договір підряду, який в свою чергу може регулювати цивільні правові відносини. Даним типом документа може бути визначено, що одна сторона або підрядник повинна виконувати для іншої сторони або замовника певний вид робіт за окрему плату, яка попередньо обговорюватиметься. В якості однієї сторони може виступати фізична особа, але, що стосується іншої сторони, то вона обов'язково повинна мати статус юридичної особи. У даному документі повинні бути такі моменти:
- Визначено предмет договору.
- Вказано види робіт, які повинні виконуватися.
- Термін виконання ремонту.
- Ціни на проведення робіт.
- Застосовувані матеріали.
- Відповідальність сторін, інші пункти.
Якщо ви укладете подібний договір, то зможете застрахуватися від різного роду неприємностей. Безумовно, у замовників є можливість укладати договори з різними бригадами, але після укладення угоди, в разі якщо робота буде проведена неякісним чином, надати докази вже буде дуже складно. Як свідчить судова практика, подібні справи практично не мають ніяких перспектив.
Складання кошторису на ремонт
Кошторис є головним документом, який повинен бути складений перед будь-яким ремонтом.
За допомогою кошторису можна регулювати відносини із замовниками та підрядниками. Кошторис оформлюють у вигляді спеціального додатка до складеного договору. Замовникам не варто погоджуватися на варіант, який передбачає внесення у договір загальної суми ремонту, а додаткових витрат – у відповідну графу «інше». Це буде свого роду пастка на законних підставах.
Вона може привести до того, що замовники щось обов'язково купуватимуть, якісь додаткові елементи, без яких будівельники просто не зможуть обійтися. Замовникам також варто звернути увагу на такий пункт, як непередбачені витрати.
Хто зобов'язаний нести відповідальність за фінансову частину – замовники або підрядники?
Що стосується причин, за якими виникають непередбачені витрати, то вони можуть бути різними:
• Неякісний матеріал, який використовується у роботі.
• Велика витрата, що значно відрізняється від запланованої.
• Зламані інструменти або пошкоджені поверхні, що мають місце при ремонті кімнати.
• Неякісне виконання роботи.
Саме ці деталі повинні прописуватися в документах. Варто одразу ж визначити, хто понесе відповідальність – замовники чи будівельні бригади. Що слід вказати у кошторисі на ремонт кімнати? Перш за все, варто визначити кількість матеріалів, які повинні бути використані під час роботи. Також варто знати, як точно називаються матеріали та хто їх виробляє. Тільки знаючи, що ви купуєте, ви зможете забезпечити для себе якість ремонту і гарантію того, що не використовуватимуться особливо небезпечні та шкідливі матеріали.
Ремонтуючи свою кімнату, варто передбачити можливість заміни тих чи інших матеріалів. У будь-якому випадку вам знадобиться заміна одного матеріалу іншим. Замовник завжди повинен визначати види робіт, їх вартість і певні періоди виконання.
Безумовно, формування кошторисних документів є досить складним завданням навіть для найдосвідченіших фахівців. Аби сформувати кошторис на ремонт приміщення, потрібно завжди запрошувати незалежних експертів. Як відбувається складання кошторису? Звичайно ж, на початковому етапі працівники намагаються оцінити якість роботи, вони оцінюють витрати матеріалу, що використовується, згідно з кошторисом, роблять незалежну оцінку роботи будівельників.
Процедура оцінювання та види ремонту
Якщо вам знадобилося складання кошторису, то вам буде потрібно легко управляти такими будівельно-ремонтними термінами:
- Метри м2 приміщення.
- Види робіт.
- Назва матеріалів.
- Витрата кожного матеріалу на одиницю площі приміщення.
Дуже важливо, щоб замовник сам мав уявлення про виконання ремонтних робіт, саму процедуру складання кошторису і те, у яких випадках можна економити, що необхідно купувати в обов'язковому порядку, а що – ні. Головне, при виборі фахівців особливу увагу звертати на їх професіоналізм і законну діяльність, щоб звести ризики до мінімуму.
Array
Cхожі статті
Купити кошторис на будівництво або ремонт
25.12.2019
СНіП – Будівельні норми і правила
08.01.2017
Паркові вежі
17.06.2017